Znajdź nas na facebooku

Rozwijamy skrzydła!

Dla nas każdy uczeń jest zdolny! Wierzymy, że rolą dorosłych jest pomóc dzieciom w odkrywaniu ich możliwości, uzdolnień oraz potencjału, którym zostali obdarowani przez Stwórcę. Każdy przejawia odmienne talenty oraz zdolności, jesteśmy przekonani, że praca z dzieckiem powinna być nakierowana na ich odkrywanie i rozwój. Wiemy, że rozwój zainteresowań sprzyja kształtowaniu osobowości dziecka. Zainteresowania rozwinięte w dzieciństwie często w znaczącym stopniu wpływają na to, kim będzie ono w przyszłości.

Zainteresowania mogą oscylować w przeróżnych dziecinach: poznawczo-edukacyjnych, estetyczno-artystycznych, społecznych, rekreacyjno-sportowych, językowych itd.

Chcemy wspierać dzieci w ich rozwoju … chcemy, aby ROZWIJAŁY SKRZYDŁA!

Egzamin PET Oksford​

Dla naszych uczniów uzdolnionych językowo (którzy kończą klasę 8) ufundowaliśmy udział w Egzaminie B1 Preliminary for Schools, wcześniej znany jako Cambridge English: Preliminary (PET) for Schools. Jest on jednym z Cambridge English Qualifications, który pokazuje, że uczeń zna podstawy języka angielskiego i posiada praktyczne umiejętności językowe pozwalające komunikować się w codziennych sytuacjach.

W roku szkolnym 2021/2022 ufundowaliśmy udział w Egzaminie dla czwórki naszych uczniów, a w 2022/2023 dla trójki naszych uczniów.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz to zrobić wpłacając darowiznę na konto szkoły. >Tutaj< znajdziesz numer konta.
Dziękujemy za Twoje wsparcie!