Znajdź nas na facebooku

Catering

Jak zamówić catering w ChSP Arka:

Firma cateringowa Weranda Smaków wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

Więcej o systemie STARTEDU >tutaj<.

REJESTRACJA:

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego:

Zachęcamy do obejrzenia filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU. 

UWAGA!
Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach!

CATERING WERANDA SMAKÓW

Opis firmy:

Weranda Smaków jest pierwszą we Wrocławiu firmą cateringową stworzoną wyłącznie dla dzieci w przedszkolach, żłobkach i szkołach. Funkcjonuje od 2012 roku. Misją firmy jest dostarczanie zbilansowanych, zdrowych  posiłków skomponowanych specjalnie dla dzieci. Celem Werandy Smaków jest pomoc placówkom opiekuńczo- wychowawczym oraz szkołom, nieposiadającym własnego zaplecza kuchennego w osiągnięciu najwyższego standardu żywienia podopiecznych. Więcej o ofercie firmy Weranda Smaków można przeczytać >tutaj<.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  • W poniedziałki z powodu zajęć na basenie posiłki nie są dostarczane do szkoły!
  • Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu (komunikacja z maszyną – ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości). Rezygnacji można dokonać w dniu poprzedzającym odbiór posiłków (w zakresie dni  roboczych dostawcy), do godziny 20:00. 
  • Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na  poczet opłat za kolejne zobowiązania.
  • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie) .
    UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30!