Znajdź nas na facebooku

Arka Razem

SZKOŁA RAZEM

Jesteśmy nauczycielami i pedagogami, którzy razem z rodzicami tworzą miejsce bezpieczne, ciepłe, dobre i przyjazne dla dzieci. Głęboko wierzymy w to, że naszą siła jest bycie razem poprzez wspólne spędzanie czasu i nawiązywanie relacji. Dlatego organizujemy wspólne spotkania, podczas których możemy przebywać ze sobą i lepiej się poznawać. SZKOŁA RAZEM, to wspólnie spędzany czas nauczycieli, uczniów i rodziców w atmosferze zabawy i relaksu. Dobrze jest mieć czas, kiedy możemy odpocząć od różnych swoich obowiązków i po prostu pobyć razem, zrelaksować się i dobrze bawić.

Realizując tę wizję organizujemy cykliczne wydarzenia:

ARKOWISKO

Czerwcowy festyn rodzinny w formie pikniku, który organizujemy na terenie zielonym wokół szkoły. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć >tutaj<.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Warsztaty organizowane podczas zajęć popołudniowych w okresie Bożonarodzeniowym i Wielkanocnym, podczas których dzieci z klas 0-3 wspólnie z rodzicami i nauczycielami wykonują ozdoby i dekoracje świąteczne. Uczniowie klas starszych również są zaangażowani w te wydarzenie poprzez pełnienie roli wolontariuszy pomagających przy wydarzeniu oraz przygotowując przedstawienie świąteczne dla młodszych kolegów. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć >tutaj<.

FESTYNY LOKALNE

Bierzemy aktywny udział w festynach organizowanych w środowisku lokalnym, czyli wśród naszych sąsiadów. Nasi uczniowie (przy wsparciu i udziale rodziców oraz nauczycieli) przygotowują występy, które prezentują w trakcie festynu. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć >tutaj<.