Znajdź nas na facebooku

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Zapraszam do Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej i Zerówki „Arka”. Naszą misją jest edukowanie i wychowanie do kreatywnego i refleksyjnego myślenia. Pragniemy, aby nasi uczniowie brali odpowiedzialność za siebie i innych. Troszczyli się o świat, który stworzył Bóg. Odkrywali swoje pasje, rozwijali talenty i zainteresowania. Nasz zespół nauczycieli czuwa nad wszechstronnym rozwojem uczniów: pokonywaniem trudności, rozwijaniem uzdolnień, zdobywaniem wiedzy i umiejętności oraz osiąganiem wyników potrzebnych w dalszym etapie kształcenia. 

Nasze działania to proces, który przebiega w duchy chrześcijańskich wartości. Staramy się wyrażać je na co dzień w przyjmowanych przez nas postawach. Prezentować w działaniach w zgodzie z prawdami płynącymi ze Słowa Bożego. W procesie tym działamy wspólnie: rodzice i nauczyciele. Razem dokładamy wszelkich starań, aby dzieci zostały wychowane i przygotowane do drogi, którą mają kroczyć w życiu oraz nie zeszły z niej nawet w starości. Jest to długotrwały proces i ogromna praca wielu ludzi, na którą chcemy przeznaczyć czas oraz nasze zaangażowanie.

Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie. Niedługo szkoła będzie świętować trzydziestolecie swojego istnienia. Mamy przywilej towarzyszyć kolejnym pokoleniom w rozwijaniu swoich talentów i pasji, dzięki którym osiągają sukcesy w dorosłym życiu. 

Nasz budynek jest kameralny, co pozwala na utrzymanie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery. Stanowimy alternatywę do wielkich szkół, w których uczniowie mogą czuć się wyobcowani i zagubieni.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej Szkoły!

Iwona Borowska 

Dyrektor Szkoły