Znajdź nas na facebooku

Aktualności

Aktualności

14.11.2018 | Radosna Parada Niepodległości

W ostatnią niedzielę, 11 listopada, delegacja naszej szkoły razem z uczniami i rodzicami brała udział w Radosnej Paradzie Niepodległości z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Cieszymy się, że mogliśmy świętować ten wyjątkowy dzień razem z innymi mieszkańcami Wrocławia.

 

 

13.11.2018 | Samorząd Uczniowski

5 października 2018 roku odbyły się w naszej Szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W demokratycznych wyborach udział wzięli uczniowie klas IV-VIII ChSP oraz klasy III Gimnazjum. Spośród 8 kandydatów z klasy VII i VIII uczniowie wybrali troje przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą:

przewodnicząca: Liwia Dzikuć, klasa VIII
zastępca przewodniczącej: Miłosz Spyrka, klasa VIII
koordynator do spraw imprez szkolnych: Paweł Pietrzak, klasa VIII.

 

13.11.2018 | Projekt Krokus

W ubiegły czwartek, korzystając z ostatnich ciepłych dni, uczniowie klasy 5 i 8 zasadzili krokusy w ramach projektu realizowanego przez Żydowskie Muzeum Galicja wraz z Irlandzkim Towarzystwem Edukacji o Holokauście. Kwiaty sadzone przez uczniów mają przede wszystkim przypominać o żydowskich dzieciach oraz osobach innych narodowości zamordowanych w czasie Holokaustu. Projekt Krokus pozwala na zapoznanie uczniów z tematyką Holokaustu, a także na rozbudzenie w nich świadomości niebezpieczeństw wiążących się z dyskryminacją, uprzedzeniami i nietolerancją.
Będziemy kontynuować w szkole temat tolerancji, a póki co mamy nadzieję, że kwiaty zakwitną 🌼

 

13.11.2018 | Rekord dla Niepodległej 

9 listopada br. o godzinie 11.11 włączyliśmy się całą szkołą w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej” i ramię w ramię – uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły – odśpiewaliśmy czterozwrotkowy hymn Polski z okazji 100. rocznicy niepodległości naszej ojczyzny. Natomiast na początek, jeszcze przed śpiewem, wybrani uczniowie zagrali melodię hymnu na fletach pod kierownictwem nauczycielki muzyki, pani Grażyny Ostrowskiej.

 

09.11.2018 | Eliminacje konkursu geograficznego

Dnia 7 listopada b.r. odbyły się szkolne eliminacje XVIII edycji Konkursu Geograficznego „A to Polska właśnie…”. Startowało w nich 10 uczniów z klas V, VII, VIII ChSP i III Gim.
Czołowe miejsca zajęli:

1. Węgliński Michał, kl. IIIG
2. Rojecki Adam, kl. V ChSP
3. Chojnacki Michał, kl. VII ChSP

Wymienione osoby będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych, które odbędą się 13 grudnia 2018 r., o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 97. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za naukową rywalizację!

 

08.11.2018 | Radosna Parada Niepodległości

Zapraszamy do udziału w tegorocznej Radosnej Paradzie Niepodległości. Będzie to dla nas szansa uczczenia szczególnego święta oraz zaprezentowania naszej szkoły w przestrzeni miejskiej. Dzieci powinny tego dnia mieć ubrane elementy w kolorze białym. Parada ruszy z 4 stron Wrocławia. 2 strony będą białe, 2 strony będą czerwone, dzięki czemu po połączeniu się na Placu Wolności wszyscy mieszkańcy utworzą biało-czerwoną flagę.
Spotykamy się 11.11 (niedziela) pod budynkiem szkoły o godz. 10:00. Zachęcamy do udziału również rodziców.

 

08.11.2018 | 12 listopada dniem wolnym od zajęć

Informujemy, że zgodnie z ostatnio uchwaloną ustawą, 12 listopada jest dniem wolnym od zajęć.

 

31.10.2018 | Arka Meeting

Za nami pierwsze Arka Meeting! To łączone, szczególne spotkania klas, podczas których razem z uczniami zastanawiamy się nad prawdami zawartymi w Bożym Słowie oraz ich wpływem na naszą codzienność. Tym razem przygotowaliśmy również tzw. świadectwa kartonikowe, by krótko podzielić się tym, co Jezus Chrystus zmienił w naszym życiu. Tegoroczne spotkania będą w szczególności dotyczyły cytatu przewodniego na ten rok, czyli fragmentu z Listu do Kolosan 3, 12-13. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

31.10.2018 | Kreatywne zajęcia plastyczne w terenie 

Kiedy za oknem zrobiło się nieco cieplej, a w parku widać było prawdziwą złotą polską jesień, nauczyciel plastyki, pan Artur Szabatowski, postanowił wykorzystać tę okazję i wyjść z uczniami na zewnątrz, aby w ciekawy sposób poprowadzić zajęcia plastyczne. Uczniowie nie tylko mieli sporo radości i zaczerpnęli świeżego powietrza, ale zrobili też pomysłowe i ładne prace z tego, co było pod ręką: kolorowych liści, gałązek czy kamyków. Efekty ich prac można zobaczyć w Galerii lub na Facebooku. Zapraszamy!

 

 

30.10.2018 | Nowe stawki czesnego w przyszłym roku szkolnym

W ubiegłym tygodniu zostały  ustalone nowe stawki czesnego, które będą obowiązywać w naszej szkole od roku szkolnego 2019/2020. Można się z nimi zapoznać w zakładce:
Szkoła -> Dla rodziców -> Opłaty i dokumenty.

 

29.10.2018 | Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty i pana Cleresa

Na powitanie jesieni na szkolnych balkonikach pojawiły się urokliwe wrzosy. Zadbała o to Pani Małgorzata Olszewska, mama sześcioro dzieci, które przez wiele lat uczęszczały do naszej szkoły. A w gabinecie Dyrektora Szkoły przybyły nowe tajemnicze szafki, które wolontaryjnie wykonał pan Cleres Pacheco. W szafkach znajdą bezpieczne miejsce ważne dokumenty szkolne. Archiwum to – niczym sezam – będzie dobrze strzeżone i wszelkie wymagania RODO będą spełnione.
W imieniu całej społeczności szkolnej składam Pani Małgorzacie i panu Cleresowi – rodzicom naszych uczniów – serdeczne podziękowania.

Barbara Bartnik
Dyrektor Szkoły

25.10.2018 | Finałowy Konkurs Dnia Języków Obcych

Arka wyruszyła w tradycyjną jesienną podróż. Każdego roku poznajemy sześć krajów. Tym razem, płynąc po Bałtyku, odwiedziliśmy: Finlandię (klasa IV), Danię (klasa V), Szwecję (klasa VI) oraz Litwę, Estonię i Łotwę (klasy VII, VIII i III gimnazjum). Przez miesiąc przygotowywaliśmy dekoracje, wyszukiwaliśmy ciekawe informacje, konstruowaliśmy makiety, ćwiczyliśmy piosenki i zabawne scenki. Gotowaliśmy, szlifowaliśmy choreografię i wymowę (nie tylko angielską), uczyliśmy się do finałowego quizu. Wreszcie mogliśmy zaprezentować efekt naszych przygotowań: 10 października Arkowa społeczność po raz kolejny świętowała Finał Dnia Języków Obcych. Dzięki dobremu przygotowaniu uczestników, finałowa impreza dawała możliwość, by poszerzyć horyzonty. Dzięki wzajemnej życzliwości, współpracy, a niekiedy radosnej improwizacji – była to dobra zabawa!
Szczególne podziękowania należą się pierwszoklasistom, którzy otworzyli Finał piosenką o rekinach, przygotowaną pod kierunkiem pani Eweliny Gajewskiej. W kategorii klas IV-VI zwyciężyła klasa V. Wśród młodzieży po raz kolejny prym wiodła klasa VIII. Poziom był wyrównany, więc zarówno zwycięzcy, jak i zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca zasługują na gorące oklaski. Do zobaczenia za rok! Ciekawe, czy zgadniecie, do jakich krajów zawitamy.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

23.10.2018 | Pasowanie pierwszoklasistów 

W ubiegły piątek 19 października uczniowie klasy I zostali oficjalnie przyjęci do grona naszej społeczności szkolnej. Pod okiem wychowawczyni, pani Grażyny Ostrowskiej, dzieci zaprezentowały swoją przynależność do Polski, taniec oraz grę na fletach. Taniec oraz dekoracje tego dnia przygotowała pani Barbara Durka. Na koniec dzieci zostały pasowane na uczniów społeczności szkolnej przez dyrektor „Arki”, panią Barbarę Bartnik. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach oraz rodzinom za liczne przybycie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

19.10.2018 | Zebrania z rodzicami – 24 października (środa)

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na zebrania z rodzicami oraz konsultacje z nauczycielami, które odbędą się w najbliższą środę, 24 października.

godz. 17.00 – zebrania wychowawców klas z rodzicami,
godz. 17.30 – konsultacje z nauczycielami wszystkich przedmiotów.

 

19.10.2018 | Uroczystość odsłonięcia Krasnala Arkadiusza

W ubiegłą środę 17 października o godzinie 14.00 miała miejsce uroczystość odsłonięcia Krasnala Arkadiusza z okazji obchodów 25-lecia istnienia ChSP i Gimnazjum „Arka”. Znaczący gest odsłonięcia uczynił prezydent miasta Wrocławia, pan Rafał Dutkiewicz, który zaszczycił swoją obecnością naszą szkołę. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim gościom za przybycie, w tym szczególnie:

 • panu prezydentowi Rafałowi Dutkiewiczowi,
 • pani Grażynie Grzywie, starszemu wizytatorowi Kuratorium Oświaty we Wrocławiu,
 • panu Bohdanowi Aniszczykowi, radnemu Rady Miejskiej Wrocławia,
 • pani Barbarze Szarejko-Nestor, prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan „Arka”,
 • pani Zofii Lewandowskiej, byłej dyrektor „Arki”,
 • panu Markowi Cleggowi, prezesowi Stowarzyszenia „Arka Partner”,
 • panu Józefowi Peszce z Leksykonu Krasnali Wrocławskich,
 • pani Iwonie Łachman, dyrektor Przedszkola nr 141 im. Marii Kownackiej we Wrocławiu,
 • oraz komendantom Royal Rangers Polska, panu hm. Janu Zającowi oraz pani hm. Edycie Zając.
  Chcielibyśmy także raz jeszcze podziękować wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

 

11.10.2018 | Warsztaty Castorama

W środę klasy 2 i 3 wzięły udział w warsztatach technicznych w Castoramie znajdującej się na Bielanach Wrocławskich. Uczniowie za pomocą narzędzi, kleju i drewnianych elementów skonstruowali samoloty. Na zakończenie ozdobili swoje samoloty wg własnego pomysłu. Zajęcia okazały się bardzo interesujące, przez co dzieci były bardzo zaangażowane w pracę i zadowolone. Wszyscy zabrali swoje modele oraz małe upominki od Castoramy. Niestety nie udało nam się przylecieć tymi samolotami do szkoły i musieliśmy skorzystać z komunikacji miejskiej.

 

11.10.2018 | Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej

26 września w ramach Festiwalu Nauki klasy I-III ChSP odwiedziły  Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu. Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w grze bibliotecznej. Zostały podzielone na grupy według wylosowanych identyfikatorów. Zadaniem uczestników gry było odnalezienie zadań na terenie biblioteki i ich rozwiązanie. Dzieci przechodziły się od sali do sali i poszukiwały specjalnych znaków – drogowskazów, żeby móc wykonać wszystkie zadania. Na koniec otrzymały dyplom uczestnictwa w zabawie.

 

08.10.2018 | Pasowanie pierwszoklasistów 

Z radością informujemy, że przyjęcie nowych uczniów w poczet społeczności szkolnej, czyli oficjalne przywitanie ich na pokładzie „Arki”, odbędzie się 19 października w piątek o godzinie 15.00.
Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość uczniów, rodziców i krewnych pasowanych uczniów.

 

04.10.2018 | „Jak funkcjonuje język?”

W zeszłym tygodniu 3 klasa gimnazjum uczestniczyła w warsztatach pt. „Jak funkcjonuje język?” zorganizowanych w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na wydziale filologii polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Warsztaty były również częścią wystawy w Galerii BWA pt. „Dizajn Projektowania Humanitarnego” skierowanej do uchodźców i w odpowiedzi na ich problemy i potrzeby.

 

 

04.10.2018 | Świat Książek na Festiwal Nauki 

W dniu 26 września klasa piąta wraz z klasą 4 udały się na Festiwal Nauki tradycyjnie organizowany przez Uniwersytet Wrocławski. Uczniowie, krok po kroku, zostali wprowadzeni w świat książek – dowiedzieli się m.in. jak i kiedy powstała pierwsza książka, jakie były jej pierwotne formy oraz jak kształtowała się technika drukowania książek od przeszłości po teraźniejszość. Uczniowie poznali trudne i ciekawe słowa zaczynające się na literę „i”, takich jak: inkunabuł, iluminacja oraz inicjał. Przykład inicjału uczniowie mogli wykonać samodzielnie na własnych kartkach. Pod koniec zajęć uczniowie prezentowali swoje prace osobom prowadzącym wykład oraz swoim rówieśnikom.

Ewelina Gajewska
wychowawca V klasy

 

04.10.2018 | Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 28 września z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia klasa 3 przepytywała dorosłych oraz uczniów naszej szkoły. W ten ciekawy i nieszablonowy sposób wszyscy uczestnicy mogli przypomnieć sobie podstawowe zasady mnożenia.

 

 

 

28.09.2018 | BohaterON – Włącz historię!

Wczoraj w naszej szkole uczniowie uczestniczyli w programie BohaterOn – włącz historię! To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. Nazwa akcji stanowi połączenie dwóch słów – polskiego „bohater” oraz angielskiego „ON”, czyli „włączyć”. Program w Arce przeprowadził zespół humanistyczny.

 

27.09.2018 | Informacje o egzaminach

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Na naszej stronie znajdują się już aktualne informacje dotyczące egzaminu  ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Można zapoznać się z nimi w zakładce „Egzaminy”:
Szkoła -> Dla uczniów -> Egzaminy

 

25.09.2018 | Krasnal Arkadiusz

Z radością ogłaszamy, że Krasnal Arkadiusz dziś po raz pierwszy pojawił się w naszej szkole. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które były zaangażowane w zbiórkę funduszy i realizację projektu! Oficjalne odsłonięcie Arkadiusza odbędzie się 17 października o godzinie 14.00. Serdecznie zapraszamy!

 

24.09.2018 | Zakładka „Zastępstwa” 

Na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka o nazwie „Zastępstwa”. Będą w niej znajdować się informacje o aktualnych zastępstwach za nieobecnych nauczycieli. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie będzie przydatnym udogodnieniem zarówno dla rodziców, uczniów jak i samych nauczycieli.
Szkoła -> Dla uczniów -> Zastępstwa

 

24.09.2018 | Spotkanie dla wolontariuszy 25.09 – wtorek

Zachęcamy do zaangażowania się w działania wolontariatu w naszej szkole. Jeśli jesteś naszym uczniem klas VI-VIII oraz III gimnazjum i chcesz służyć innym, przyjdź na pierwsze spotkanie dla wolontariuszy! Odbędzie się ono:
25 września (wtorek) na sali gimnastycznej podczas długiej przerwy (10.35-10.55).
Wolontariat koordynują: pani Joanna Rojecka oraz pani Iwona Borowska.  Zapraszamy!

 

20.09.2018 | Zajęcia kulinarne na świetlicy

Tak piękne, że szkoda jeść! 14 września br. w klasie pierwszej podczas świetlicy odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci samodzielnie przygotowały piękne jeżyki z gruszek i winogron.
Więcej zdjęć w Galerii lub na Facebooku ChSP i Gimnazjum „Arka”.

 

 

 

18.09.2018 | Lista lektur na rok szkolny 2018/2019

Lista obowiązkowych lektur dla kas IV-VIII oraz dla klasy III gimnazjum jest już dostępna na naszej stronie.
Można ją zobaczyć w zakładce Dla rodziców -> Lista lektur na rok 2018/2019.

 

 

17.09.2018 | Reprezentacja szkoły na zawodach Nordic Walking

W niedzielę 16 września br. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w II Otwartych Zawodach Nordic Walking 2018 – Jesień z Nordikami. Arkę reprezentowały panie: Barbara Bartnik, Barbara Dwojak i Maria Sierotnik. Piękna pogoda, piękna trasa i szczytny cel: wsparcie podopiecznych Stowarzyszenia SOS Husky, Fundacji Fabryki Dobrych Działań oraz Stowarzyszenia „Razem łatwiej”.

Pani Maria w swojej kategorii zdobyła III miejsce, a konkurencja była niemała! Gratulujemy!

 

 

17.09.2018 | Sprzęt sportowy dla szkoły

W zeszłym tygodniu przyjęliśmy w Arce sprzęt sportowy o łącznej wartości 1500 zł w ramach programu dla klas I-III „Sprawny Dolnoślązaczek”. Koordynatorem akcji w naszej szkole jest Dominika Dipel-Piaskowska, nauczyciel wychowania fizycznego.
Więcej o programie na stronie internetowej: Sprawny Dolnoślązaczek 

 

12.09.2018 | Dzień Integracji 4 września 2018

We wtorek 4 września br. odbył się Szkolny Dzień Integracji. Pierwszą lekcję uczniowie spędzili z wychowawcami w klasach i opowiadali o swoich podróżach i przeżyciach z wakacji. Następnie zostali wymieszani pomiędzy klasami i podzieleni na mniejsze grupy, aby wspólnie pracować nad powstaniem „żywych obrazów” inspirowanych popularnymi bajkami i filmami. Praca w mniejszych grupach dała dzieciom możliwość zgodnej współpracy oraz poznania siebie nawzajem w innym kontekście. Wymagała od nich również kreatywności i zaangażowania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dnia Integracji.

 

06.09.2018 | Spotkanie z rodzicami – 12 września 2018

Informujemy, że najbliższe spotkania klasowe z rodzicami rozpoczynające rok szkolny 2018/2019 odbędą się w najbliższą środę, 12 września o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

 

 

06.09.2018 | Zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym!

W poniedziałek 3 września br. uroczystym apelem na dziedzińcu przed szkołą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan „Arka”, pani Barbara Szarejko-Nestor, przywitała wszystkich zebranych i poprowadziła modlitwę. Przedstawiła również nową Dyrektor Szkoły, panią Barbarę Bartnik. Dyrektor zachęciła uczniów do rzetelnej pracy, która w przyszłości zaowocuje bardzo dobrymi wynikami na świadectwie ukończenia szkoły, a w konsekwencji zagwarantuje miejsce na wymarzonych dalszych kierunkach edukacji.  Pani Bartnik powitała szczególnie ciepło uczniów klas pierwszych oraz innych nowych uczniów na rodzinnym pokładzie Arki.
Podziękowała również rodzicom za wybór naszej Szkoły i zapewniła, że Arka będzie dla ich dzieci miejscem przyjaznym i bezpiecznym, a nauczyciele będą służyć im wsparciem, radą, wiedzą, doświadczeniem i modlitwą na ich drodze intelektualnej przygody. „…Wszyscy przecież pragniemy, aby nasze dzieci zdobywały wiedzę i umiejętności, by służyć nimi Bogu i ludziom, by stać się ambasadorami Boga w świecie…”.
Ofertę ciekawych zajęć w Szkole Muzycznej przedstawiła pani Monika Pudło, zaś informację o Edukacji Domowej przekazała pani Dorota Pawłowska.
Następnie nauczycielki języka angielskiego poprowadziły „łowienie rybek”, czyli wybór krajów przez klasy na Dzień Języków Obcych. Na koniec Dyrektor Szkoły przedstawiła nowych nauczycieli, a następnie zaprosiła uczniów na spotkania z wychowawcami w swoich klasach.
Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego znajdują się w Galerii zdjęć.


05.09.2018 | Spotkanie organizacyjne Szkoły Muzycznej

Szkoła Muzyczna Arka zaprasza chętnych rodziców i uczniów na spotkanie organizacyjne z nauczycielami instrumentów. Spotkanie odbędzie się
5 września (środa) o godzinie 16.30 w sali 23.
Zapraszamy!

 

 

03.09.2018 | Nowa dyrektor Szkoły – Pani Barbara Bartnik

Od lipca br. mam przywilej i odpowiedzialność być dyrektorem Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum ARKA. Zapewniam Was – Drodzy Uczniowie, Was – Szanowni Rodzice, Was – Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły, a także Drogi Zarządzie Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan „ARKA”,  że dołożę wszelkich starań, aby zapewnić w szkole bezpieczeństwo, prawidłowy przebieg procesu dydaktyczno-wychowawczego oraz by w Arce panowała przyjazna i rodzinna atmosfera oparta na chrześcijańskich wartościach.

Mam szczerą nadzieję na dobrą współpracę i wsparcie z każdym z Was. Wszystkie działania wpisane w tradycję i specyfikę Chrześcijańskiej Szkoły ARKA będą kontynuowane, a gabinet dyrektora szkoły będzie zawsze otwarty na rozmowy z Rodzicami i Uczniami.

Pozdrawiam serdecznie
Barbara Bartnik
Dyrektor Szkoły


31.08.2018 | Plan lekcji na I semestr 2018/2019

Plan lekcji dla klas Szkoły Podstawowej oraz dla III klasy Gimnazjum jest już dostępny. Można go obejrzeć i pobrać tutaj: Plan Lekcji w Arce na I Semestr 2018/2019

lub w zakładce: Dzwonki/Plan.

 

27.08.2018 | Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów „Arki” wraz z rodzicami na oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Stalowowolskiej 24/26 dnia:
3 września (poniedziałek) o godzinie. 9.00.

 

 

23.08.2018 | Organizacja obiadów dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Od września bieżącego roku obiady dla uczniów będą przygotowywane i dowożone do szkoły przez firmę cateringową CSG. Firma cateringowa zobowiązana jest do wykonania usługi z należytą starannością, zgodnie z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi oraz z uwzględnieniem zasad zdrowego i prawidłowego żywienia oraz zasad HACCAP.

Proponowany przez Firmę CSG jadłospis na wrzesień 2018

Zamówienie obiadów składają wszyscy rodzice bezpośrednio do firmy cateringowej CSG poprzez wypełnienie formularza zamówienia załączonego poniżej. Na formularzu dostępne są wszystkie informacje związane z płatnościami, terminami i dotyczące zgłaszania nieobecności dziecka w szkole.

Formularz zamówienia

Formularz zamówienia należy wypełnić, zeskanować i przesłać na e-mail: zosia@csg.com.pl bądź złożyć w wersji papierowej w sekretariacie szkoły.

Wydawanie obiadów będzie się odbywać na parterze szkoły w sali bufetowej. Każdego dnia w wyznaczonych godzinach wychowawcy klas będą wydawać posiłki dzieciom zgodnie z listą zamówień.